دانشنامه: عمومی
راهنمای دریافت ایمیل دانشگاهی (برای فایل پیوست کلیک کنید)
ارسال توسط نگار بلاغی اینالو, آخرین تغییر توسط نگار بلاغی اینالو در 18 اسفند 1400 ساعت 12:20

1- دانشجویان کارشناسی برای دریافت رایانامه بایستی فایل اکسل  پیوست صفحه راهنما را ، دریافت نمایند و پس از پر کردن اطلاعات فردی خود ، آن را برای استاد راهنمای خود بفرستند تا به همراه درخواست ، در سامانه میز خدمت ، بوسیله استاد ثبت شود و پس از آن نتیجه را از استاد ، پیگیری نمایند .

2- دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا ، می توانند فایل اکسل اطلاعات فردی را پر کنند و خودشان در سامانه میز خدمت ، ثبت درخواست نمایند و فایل را پیوست نمایند .

3- هیچ کدام از دانشجویان نیازی به وارد کردن گذرواژه ندارند و می بایست آن را از سامانه گلستان دریافت کنند که می توانند با وارد شدن به گلستان و گرفتن گزارش 671 یا 672 ، گذر واژه رایانامه خود را ، پس از ساخته شدن دریافت کنند .

4- پاسخ درخواست و آماده سازی رایانامه ، در همان سامانه میز خدمت مرکزفناوری اطلاعات ، به درخواست کننده داده خواهد شد .

5- نام کاربری رایانامه ، آمیزه ای از حرف نخست نام کوچک ، سپس نقطه و پس از آن نام خانوادگی (انگلیسی) خواهد بود . برای نمونه بیژن رستمی می شود b.rostami@sutech.ac.ir  (حرف بزرگ و کوچک را در نظر بگیرید) .

6-  اگر کاربری همانندی از پیش نگاشته شده باشد ، حرف دوم یا حرف دیگری از نام کوچک نیز افزوده خواهد شد . برای نمونه ، اگر b.rostami  پیشتر گرفته شده باشد ، bi.rostami@sutech.ac.ir  یا مانند آن گذاشته خواهد شد .

7- برای باز کردن ایمیل دانشگاه به آدرس زیر مراجعه نمائید.

https://mail.sutech.ac.ir/پیوست ها 
 
 Book1(3).xlsx (10.39 KB)
(11 رای)
مفید بود
مفید نبود

نظرات (0)
ارسال نظر جدید
 
 
نام کامل :
آدرس ایمیل :
متن نظر :
تأیید عبارت امنیتی 
 
لطفا متنی که در تصویر مشاهده می کنید را در کادر زیر وارد کنید (ما از این برای جلوگیری از ارسال خودکار استفاده می کنیم).

سیستم پشتیبانی کایاکو ارائه توسط فراسیستم