دانشنامه:
راهنمای دریافت ایمیل دانشگاهی (برای فایل پیوست کلیک کنید)
ارسال توسط نگار بلاغی اینالو, آخرین تغییر توسط مهدی صمصامی در 31 مرداد 1400 ساعت 11:29

1- دانشجویان کارشناسی برای دریافت رایانامه بایستی فایل اکسل  پیوست صفحه راهنما را ، دریافت نمایند و پس از پر کردن اطلاعات فردی خود ، آن را برای استاد راهنمای خود بفرستند تا به همراه درخواست ، در سامانه میز خدمت ، بوسیله استاد ثبت شود و پس از آن نتیجه را از استاد ، پیگیری نمایند .

2- دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا ، می توانند فایل اکسل اطلاعات فردی را پر کنند و خودشان در سامانه میز خدمت ، ثبت درخواست نمایند و فایل را پیوست نمایند .

3- هیچ کدام از دانشجویان نیازی به وارد کردن گذرواژه ندارند و می بایست آن را از سامانه گلستان دریافت کنند که می توانند با وارد شدن به گلستان و گرفتن گزارش 671 یا 672 ، گذر واژه رایانامه خود را ، پس از ساخته شدن دریافت کنند .

4- پاسخ درخواست و آماده سازی رایانامه ، در همان سامانه میز خدمت مرکزفناوری اطلاعات ، به درخواست کننده داده خواهد شد .

5- نام کاربری رایانامه ، آمیزه ای از حرف نخست نام کوچک ، سپس نقطه و پس از آن نام خانوادگی (انگلیسی) خواهد بود . برای نمونه بیژن رستمی می شود b.rostami@sutech.ac.ir  (حرف بزرگ و کوچک را در نظر بگیرید) .

6-  اگر کاربری همانندی از پیش نگاشته شده باشد ، حرف دوم یا حرف دیگری از نام کوچک نیز افزوده خواهد شد . برای نمونه ، اگر b.rostami  پیشتر گرفته شده باشد ، bi.rostami@sutech.ac.ir  یا مانند آن گذاشته خواهد شد .پیوست ها 
 
 Book1(3).xlsx (12.62 KB)
(3 رای)
مفید بود
مفید نبود

نظرات (0)
ارسال نظر جدید
 
 
نام کامل :
آدرس ایمیل :
متن نظر :
سیستم پشتیبانی کایاکو ارائه توسط فراسیستم